Dzielimy się wiedzą wynikającą z praktyki

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w szkoleniach produkcyjnych oraz interpersonalnych.

Łączymy doświadczenia zawodowe i wiedzę trenerską z codzienną filozofią dobrego zarządzania.
Szkolimy pracowników każdego szczebla – specjalistów, menadżerów, kierowników, dyrektorów.

Pokazujemy, jak przełożyć wiedzę na praktykę, bo wiemy, że w biznesie liczy się działanie.

Co robimy?

Wdrażamy tanie, obciążone niskim ryzykiem pomysły na poprawę:

Dlaczego działamy?

Chcemy abyś świat który nas otacza był lepszy, a praca zawodowa była źródłem przyjemności, satysfakcji i motorem rozwoju człowieka. Mamy przekonanie, że osoby i organizację chcą się poprawić i zmienić na lepsze.

Szkolimy specjalistów i menadżerów. Uczymy ich, jak przełożyć wiedzę na właściwe działania. Bo wiemy że działanie liczy się w biznesie.

Jak działamy?

Inspirujemy do zmiany. Odkrywamy prostsze i dające więcej satysfakcji drogi doskonalenia. Sięgamy w obszary nieznanie i trudne z otwartością i radością dziecka. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i kreatywności zespołu.

Stymulujemy naukę poprzez wykorzystywanie doświadczenia, wyciąganie wniosków  z tego, co się wydarzyło  i gruntowną analizę opartą na wiedzy i doświadczeniu trenera. Podajemy przykłady i proste przepisy jak stosować zdobytą wiedzę. Często symulujemy procesy, tak, aby uczestnicy zdobyli doświadczenie pod okiem trenera. Taki proces nauczania daje pewność, że wiedza zostanie przyswojona i zapamiętana, a jej wykorzystanie nie napotka na opór.

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem! Trenerzy posiadający kwalifikacje formalne. Osoby charyzmatyczne i rzetelne.

Szkolimy zgodnie z SUS 2.0

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez DEKRA Certification

Na państwa indywidualne życzenie dostarczymy referencje i kontakty do naszych klientów.

2017_certyfikatSUS_CONSTANTGROWTH_el.jpg